دانلود سورس و فایل نایاب

» 2016 » نوامبرنایس سورس

کانال تلگرامی نایس سورس

کانال تلگرامی نایس سورس

کاربران عزیز! برای دریافت آخرین اخبار سایت عضو کانال تلگرامی ما شوید.
92 بار بار
دانلود سورس برنامه بارکد اندروید

دانلود سورس برنامه بارکد اندروید

سلام بر همه دوستان خوب نایس سورس! امیدوارم که حالتون خوب باشه. امروز سورس بارکد اندروید را برای شما آماده کرده ایم. بسیاری از دوستان درخواست کرده بودند که این سورس را بخاطر پروزه های دانشجویی در سایت قرار بدهیم و امروز ما به قول خود عمل کرده ایم و این سورس رو در سایت قرار داه ایم و امیدواریم که نهایت بهره و لذت را ازش ببرید.

100 بار بار
دانلود سورس برنامه نوت پد

دانلود سورس برنامه نوت پد

سلام بر همه دوستان! امروز سورس نرم افزار نوت پد رو براتون آماده کردیم! بسیاری از دوستان این سورس رو درخواست کرده بودند و امروز این سورس به صورت رایگان در سایت نایس سورس قرار گرفت.

62 بار بار
غیرفعال کردن تبلیغات در اپلیکیشن ها

غیرفعال کردن تبلیغات در اپلیکیشن ها

سلام دوستان عزیز! امیدوارم که حالتون خوب باشه. امروز ترفند پاک کردن تبلیغات در برنامه های ایرانی رو براتون آماده کردیم. دوستان درخواست کرده بودن که این آموزش رو در وبسایت قرار بدیم و امروز این آموزش در نایس سورس قرار گرفت. برای دیدن آموزش به ادامه مطلب این پست برید امیدوارم که ازش لذت ببرید.

104 بار بار
آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام

آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام

سلام بر همه نایس سورسی های عزیز! امروز آموزش افزایش ممبر کانال تلگرام رو براتون آماده کردیم! بسیاری از دوستان از ما درخواست کردن که این آموزش رو در سایت قرار بدیم و امروز بالاخره این آموزش در سایت قرار گرفت و شما میتونید استفاده کنید.

151 بار بار
آموزش ساخت شماره مجازی آمریکا

آموزش ساخت شماره مجازی آمریکا

سلام بر همه دوستان نایس سورسی عزیز: امروز هم نرم افزار تکست پلاس هم آموزش ساخت شماره مجازی با این نرم افزار رو براتون آماده کردیم. دوستان زیادی میخواستند در مسنجرهای مختلف تعداد بیشتری اکانت بسازن که بعد کاربردهای اونو در پستای بعدی میگم به همین دلیل از ما درخواست کردن که این آموزش رو بزاریم! و ما هم به قولمون عمل کردیم و این آموزش رو براتون تهیه کردیم.

253 بار بار
ساخت ربات پیام رسان تلگرام

ساخت ربات پیام رسان تلگرام

سلام بر همه دوستان عزیز! امروز سورس ربات پیام رسان تلگرام به زبان لوآ رو آماده کردیم! بسیاری از دوستان نایس سورسی از ما درخواست کردن که سورس پیام رسان ربات تلگرام رو بزاریم تو سایت و بالاخره این سورس امروز در سایت قرار گرفت و شما میتونید باهاش رباتتون رو فعال کنید.

128 بار بار
دانلود فایل آموزش سمافور

دانلود فایل آموزش سمافور

سلام بر همه دوستان خوبم در نایس سورس! امروز فایل پاورپوینت آموزش سمافور(semaphore)رو براتون آماده کردیم. بسیاری از دانشجویان گرامی رشته کامپیوتر این درخواست رو از ما داشتند که بخاطر پروژه تحقیقاتی که از جانب استاد با موضوع سمافور یا همان نشانبر بهشون داده اونو در قالب یک فایل پاورپوینت در سایت قرار بدیم! و امروز به قولمون عمل کردیم و این فایل رو به صورت کامل و با زبان فارسی در سایت قرار دادیم.

81 بار بار
اصول و اصطلاحات طراحی سایت

اصول و اصطلاحات طراحی سایت

سلام بر همه دوستان عزیز! امروز با شما هستیم با آموزش اصول و اصطلاحات طراحی سایت! خیلی از دوستان و کاربران محترم از ما این درخواست رو کردن که آموزش و اصول طراحی یک وبسایت با کیفیت و خوب رو در نایس سورس قرار بدیم و امروز بالاخره این آموزش در سایت قرار گرفت و شما میتونید استفاده کنید و لذتشووووو ببرید!

108 بار بار
آموزش ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام

سلام به همه دوستان نایس سورسی! امیدوارم حالتون عالی باشه. امروز هم آموزش ساخت ربات تلگرام رو به صورت کاملا رایگان و به درخواست کاربران عزیز در سایت گذاشتیم و شما میتونید ازش استفاده کنید.

94 بار بار
دانلود کتاب آموزش زبانjava

دانلود کتاب آموزش زبانjava

سلام به همه دوستان خوبم! امیدوارم که حالتون خوب باشه. امروز کتاب آموزش زبانjavaرو به صورت کاملا فارسی و واضح براتون آماده کردیم. خیلی از دوستان به خصوص دانشجویان عزیز برای ساخت پروژه هاشون نیاز به یادگیری این زبان داشتند و از ما درخواست کردن تا آموزشش رو تو سایت بزاریم و ما امروز به قولمون عمل کردیم و این کتاب آموزشی رو به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم در سایت قرار دادیم […]