طراحی سایت فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی

شاید لازم نباشد اینجا در مورد مزیت های فروشگاه اینترنتی بگوییم بلکه بهتر است به شما تبریک بگوییم که همچنین تصمیم درست و هوشمندانه ای را گرفته اید که فروشگاه اینترنتی بزنید.

چرا باید فروشگاه اینترنتی بزنم؟

صادقانه به شما بگویم که کسب و کار هایی که آفلاین میمانند محکوم به شکست و از دست دادن زمان بسیار هستند. 

شما حتی فروشگاه پر مشتری داشته باشید باید دائم در محل کار حضور داشته باشید و درگیر چیز هایی باشید که سایت برای شما خودکار انجام میدهد. فقط این صفحه را تا انتها بخوانید متوجه منظور ما میشود…

همه ی مجوز هایتان با ما

طبق تجربه ما یکی از دلایلی که فروشگاه ها اینترنتی نمیشوند این است که روال مجوز ها و مالیات و … ترس دارند و نمیدانند بعدا باید چکار کنند.

اصطلاحا عطایش را به لقایش میبخشند.

ولی خبر خوب اینجاست که ما تمامی این مجوز هارا با هر کدام از پلن های طراحی سایت برای شما انجام میدهیم و شما اصلا لازم نیست کار خاصی کنید.

یک سایت آماده متصل به درگاه پرداخت تحویل بگیرید

یک سایت آماده متصل به درگاه پرداخت تحویل بگیرید

یک سایت آماده متصل به درگاه پرداخت تحویل بگیرید

ایمیل

یک سایت آماده متصل به درگاه پرداخت تحویل بگیرید

یک سایت آماده متصل به درگاه پرداخت تحویل بگیرید

یک سایت آماده متصل به درگاه پرداخت تحویل بگیرید

طراحی سایتتان را به نایس سورس بسپارید

خدمت طراحی سایت نایس سورس که تا الان فقط برای شرکت های خاصی انجام میشد الان در اختیار شماست

برخی از نمونه کار های طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی فراشاپ

به خاطر زیبایی و دسترسی آسان در روند پرداخت و ثبت نام باعث افزایش فروش و جذب مشتری می شود تا به الان 5 فروشگاه اینترنتی از قالب فراشاپ استفاده می کنند.

سایت فروشگاهی دیجی اکتیو

یک سایت فروشگاهی مشابه با سایت دیجی کالا دارای امکاناتی مانند چند فروشندگی می باشد و شما می توانید همانند سایت دیجی کالا یک سیستم همکاری در فروش در سایت خود راه اندازی کنید.

طراحی کاربرپسند و مدرن

اکثر سایت های فروشگاهی در بازه ۲ الی ۱۸ روز کاری آماده میشود ولی اگر سایت شما مورد خاصی داشته باشد که نیاز به زمان بیشتری داشته باشد از قبل به شما اطلاع خواهیم داد.

بله، برعکس اکثر طراحان سایت ما سایت با طراحی غیر اختصاصی را اصلا قبول نمیکنیم و یک قالب اختصاصی ویژه سایت شما طراحی خواهیم کرد.

برای ما مهم است که هر پروژه چالش جذابی برای طراحی یک سایت جدید با امکانات و ظاهر به خصوص باشد.

اگر شما مایل به بستن قرارداد باشید بله با کمال میل

شما میتوانید از طریق آیکون واتسآپ در پایین صفحه با پشتیبان طراحی سایت ارتباط بگیرید یا با شماره 09307544860 تماس بگیرید.

این جمله را شاید از هر ۵ پروژه که انجام میدهیم حداقل یک بار میشنویم. فروش برای ما یک معامله دو طرفه است که هر طرف کاملا از این معامله راضی است. اصلا نگران نباشید ما تیمی روی پروژه شما مشغول هستیم و زمانی پروژه به اتمام میرسد که رضایت شما جلب شده باشد. در غیر این صورت ریالی هزینه بابت طراحی سایت شما نمیگیریم و همه پول را پس خواهیم داد.

بعد از سفارش ما با شما تماس میگیریم و شما در تمامی مراحل طراحی سایتتان حضور دارید و ما هر جایی که به مشکل برخورد کردید و از طریق بخش پشتیبانی اعلام کردید در خدمتیم تا آن مورد را حل کنیم.

بله هر امکانی که حتی نیاز به برنامه نویسی پیچیده داشته باشد را ما برایتان انجام میدهیم فقط کافیست که به ما اطلاع دهید، ما برآورد زمان و هزینه میکنیم و به شما اطلاع میدهیم.

طبق تجربه ما معمولا اگر ایرادات خیلی زیاد باشد و از ریشه مشکل دیده شود اینکار نتیجه مثبتی ندارد و بیشتر تلف کردن زمان و هزینه است ولی اگر سایت شما ایراداتی دارد که فکر میکنید با حل این ایرادات سایتتان عالی خواهد شد میتوانید از بخش رفع ایرادات و پشتیبانی سایت ما استفاده کنید.

در این بخش فارق از اینکه سایت شما چه موضوعی دارد ما سایتتان را پشتیبانی و رفع ایراد میکنیم.

این فرم را پر کنید تا با شما تماس بگیریم و در مورد سایتتان گپ بزنیم